EVOLVEO Arcadia DT-3030HD

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2083533/evolveo-arcadia-dt-3030hd.jpg

    0

EVOLVE Arcadia HD DVB-T rekordér,USB PVR,MPEG-4 HD DVB-T rekordér EVOLVE Arcadia (USB PVR,MPEG-4 HD,HDMI,Dolby Digital Plus,TimeShift,MKV,H.264,NTFS,DivX,MP3,JPG) EVOLVE Arcadia je multimediální HD DVB-T rekordér s podporou MPEG-4 HD/AVC/H.264/MPEG-2. Umožní vám přehrávat z USB flash disku většinu multimediálních »

Recenze EVOLVEO Arcadia DT-3030HD

Petr Až na manuál dobrý.

Milan Dělá to, to, co jsem od STB čekal + umí to přehrávat z flask disku (a nahrávat na něj filmy). Výrobek měl uvnitř poněkud vzpříčenou desku s tištěnými spoji, což způsobilo, že na ní přiletovaný USB port nebyl naproti otvoru pro USB, ale byl tak o 0,5 cm posuný. Díky tomu flash disk nebylo vůbec možné připojit. Nicméně závadu jsem opravil svépomocí otevřením sundáním krytu výrobku a usazením desky do správné polohy. Výrobek má směšně malé dálkové ovládání, hrozná ergonomie.

m-m Maličký přístroj, tak triviální nastavení, že by to zvládlo i dítě, příjem signálu vynikající, ovládání intuitivní. Další funkce jsme zatím nezkoušeli. Za ty peníze spíš lepší najít nejde.

voc citlivost naprosto nevyhovující návod, jak po stránce grafické (malé písmo), tak po stránce věcné.Některá nastavení jen s pomocí metody pokus-omyl.

Honza Funguje, jak jsem ocekaval a za tu cenu nema konkurenci. Pouzivame na prehravani filmu z externiho disku a zaroven na nahravani z TV a na to funguje bezvadne. Pouzivame cca 2 tydny a koupil bych ho klidne znovu. Ovladac je hodne neprehledny a po mackani tlacitek je nekdy treba sekunda prodleni, ale da se na to zvyknout.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 80%

(14 recenzí)