EVOLVEO Galaxy (DT-3020HD)

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1800839/evolveo-galaxy-dt-3020hd.jpg

    0

Podrobnosti o produktu Přichází další hvězda rozrůstající se rodiny set-top boxů EVOLVE. HD DVB-T přijímač a rekordér EVOLVE Galaxy přináší možnost příjmu pozemního digitálního vysílání ve Full HD (MPEG-4 HD/SD; MPEG-2). Podporuje přehrávání MKV/DivX souborů, nahrává televizní vysílání na USB disk. Novinkou je podpora »

Recenze EVOLVEO Galaxy (DT-3020HD)

VLADSTA Výrobek používám jako doplněk počítačového monitoru,.který má DVI i HDMI vstup. Tlačítkem na monitoru přepojuji počítač, nebo televizní přijímač EVOLVE..Vstup USB využívám pro nahrávání TV pořadů, případně pro pozastavování sledovaného programu. Řešení mi připadá výhodnější, než TV karta v počítači. Pro úplnost dodávám, že vše jsem vyzkoušel s monitorem ASUS VE 228 HD a USB pamětí DT01 G2 (16 G) Na 1GB paměti lze uložit 32min záznamu MPG2 nebo 22min záznamu MPG4. Při tomto použití se mi výrobek jeví jako vyhovující a pracuje tak, jak je deklarováno. Zatím jsem nenašel typ souboru (nahraný někde jinde), který by nepřehrál. (Považujmež tedy tuto samozřejmost za jeho podstatnou přednost.) K výrobku bych však měl několik výhrad a nejsem si jist, zda je kompenzuje jeho nízká cena. 1. TV ovladač již podle vzhledu vypadá nehodnotně a o jeho spolehlivosti lze pochybovat. Jeho signál je slabý a na čidlo přijímače je třeba přesně mířit. 2. Tlačítka na ovladači jsou titěrná a při použití je třeba si posvítit, abychom vybrali to pravé. 3. Uživatelský manuál je velice stručný a je vytištěn příliš drobným písmem. Mnoho nastavovacích fíglů, je třeba hledat empiricky, protože v manuálu nejsou popsány. Tak např. při přepnutí monitoru z HDMI na DVI (z „televize na počítač“) a zpět se ztratí na HDMI zvukový kanál. Nejsnazší metodou jeho obnovení je „vyp-zap“ přijímače - což je třeba „objevit“

Broňa S jednoduchou montáží. Nevím proč, mi nejde připojit zesilovač na některé polské programy,máme klasickou anténu na rod. domku. Jinak je EVOLVE naprosto funkční.Ale to asi nebude chyba v EVOLVE.Nemohli by jste mi poradit? Děkují a hezký den přejí.

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 90%

(2 recenze)