Technaxx DVB S10

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2565307/technaxx-dvb-s10.jpg

    0

Provedení: externí Typ TV tuneru: DVB-T Dálkové ovládání: NE FM rádio: NE Rozhraní: USB Snadné použití Stačí si zdarma stáhnout aplikaci pro Android Air DTV (z Google Play) a připojit ultra-kompaktní TV tuner do konektoru zařízení. Pak stačí jen spustit aplikaci, vybrat kanál, a začít sledovat vybraný pořad. »

Recenze Technaxx DVB S10

Zdeněk U dvojjádrového tabletu pracuje bez problémů. V Praze se mi podařilo naladit 9 TV programů a 10 rozhlasových. U smartphonu jsem zatím nezkoušel. Řešení samostatného tuneru při připojení k tabletu, protože většina tabletů má konektor USB a napájení vedle sebe. Tím při sledování TV programu nejde napájet, u některých tabletů u těchto konektorů je i vypínač tabletu. Potom je nutné použít prodluž. kabelu a tím docházík snížení signálu.

Pavel Technaxx použit na Sony Xperia Z. Miniaturní provedení vhodné na cesty. Spolupracuje s programem Air DTV, který je zdarma na Google Play. Dostupný volně šířený digitální televizní signál + rádio. Mohl být delší výstup micro USB, u mého telefonu jsou záslepky proti vniknutí vody a prachu a trochu překáží.

L.Pěkný Tento výrobek jsem zakoupil k Tabletu ASUS Google Nexus 7 (2013), ale doposud se mi nepodařilo ho úspěšně zprovoznit! Takže je mi nanic a zkouším to dál.

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 66%

(3 recenze)